محصول با موفقیت به لیست اضافه شد
مشاهده لیست علاقه مندی های من

آدرس ما روی نقشه

map

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص)

سیرصعـودی تکنولوژی در جهـان و ارتباط زنجیره ای فن آوریها ، جامعه صنعتی کشور را برآن داشته است تا در جهت نیل به اهداف عالیه ، حرکتی منسجم و هوشمندانه که منطبق با نوآوریهای بین المللی است را داشته باشد . صنعت آلومینیوم نیز از این امر مستثنی نبـوده و در چند ساله اخیر تلاشهای چشمگیری را در جهت رفع کمبودها و معایب تولیدات داشته است . در این راستا شرکت تولید آلومینیوم مـارال درب به علت استفاده بهینه از تکنولوژی های برتر بین المللی همچون سیستم نوین به روزکشور ایتالیا ، توانسته است این سازه ها را به مرحله طراحی ، اجرا و تولید برساند . افتخار مـا در این است کـه شعار کیفیت و زیبائی را سر لوحـه کار قرار داده تا توانسته باشیم کارنامه درخشانی را که نتیجه ارائه هر چه بهتر خدمات میباشد کسب نمائیم .

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۴ تحت شماره ۱۱۰۱۱ در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده ؛ و تنها کارخانه تولید صنایع آلومینیوم در کشور با نام تجاری مارال درب در تبریز بوده و تمامی واحد های دیگر در نقاط مختلف کشور با این نام نمایندگان فروش شرکت می باشند.

تماس با ما

ایمیل : info@maraldarb.com
فاکس: ۳۲۸۵۸۰۳۹ -۴۱ ۹۸+
تلفن : ۳۵-۳۲۸۵۸۰۳۱ -۴۱ ۹۸+
فاکس: ۳۲۸۵۸۰۳۷ -۴۱ ۹۸+
آدرس کارخانه : تبریز – نرسیده به پلیس راه تبریز – مرند ؛ روبروی انبار جهاد – پلاک ۸۴
۵۴۹۰۵۳۲۰۴۰۷۷۲۳۰۳۴

مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان

مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان

در سال ۱۳۷۰ مقررات ملی ساختمان به تصویب هیات محترم وزیران رسید و در پی آن وزارت مسکن و شهرسازی اقدام به انتشار مقررات ملی ساختمان در بیست مبحث نمود که به صورت یکسان و لازم الاجرا در ساختمان های سراسر کشور است .

مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان مربوط به صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان ها می باشد و مطابق با آن رعایت موارد زیر در ساختمان ها الزامی است :

عایق کاری دیوارهای خارجی ساختمان

نصب پنجره های دوجداره با قاب های آلومینیوم ترمال بریک، چوبی و یا    UPVC

عایق کاری کانالهای هوا ، لوله های تأسیسات و سیستم تولید آب گرم

نصب سیستم های کنترل کننده موضعی نظیر شیرهای ترموستاتیک بر روی رادیاتورها

نصب سیستم های کنترل مرکزی هوشمند و مجهز به سنسور اندازه گیری دمای محیط

در حال حاضر اجرای مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان برای تمام ساختمان های دولتی اجباری است و اجرای آن برای تمام ساختمان های خصوصی واقع در شهرهای استان تهران و شهرهای تابعه از سال ۱۳۸۴ اجباری گردیده است .

اجرای مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان که یکی از موارد آن نصب پنجره های دو جداره استاندارد میباشد تنها باعث افزایش ۵ درصدی هزینه های ساختمان می گردد ولی از طرف دیگر ظرفیت سیستم سرمایش و گرمایش مورد نیاز را می توان تا حدود زیادی کوچک انتخاب نمود که از این رو آن افزایش ۵ درصدی جبران می گردد . در ضمن اینکه کاهش ظرفیت منبع سرمایی و گرمایی کاهش هزینه های ساکنین و رفاه آنها را در طول عمر ساختمان در پی خواهد داشت . بعلاوه اینکه فضای مفید ساختمان نیز در اثر قرار گرفتن منابع گرمایی و سرمایی بزرگ از بین نخواهد رفت .

.