محصول با موفقیت به لیست اضافه شد
مشاهده لیست علاقه مندی های من
skip to Main Content

آدرس ما روی نقشه

map

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص)

سيرصعـودي تكنولوژي در جهـان و ارتباط زنجيره اي فن آوريها ، جامعه صنعتي كشور را برآن داشته است تا در جهت نيل به اهداف عاليه ، حركتي منسجم و هوشمندانه كه منطبق با نوآوريهاي بين المللي است را داشته باشد . صنعت آلومينيوم نيز از اين امر مستثني نبـوده و در چند ساله اخير تلاشهاي چشمگيري را در جهت رفع كمبودها و معايب توليدات داشته است . در اين راستا شركت توليد آلومينيوم مـارال درب به علت استفاده بهينه از تكنولوژي هاي برتر بين المللي همچون سيستم نوين به روزکشور ايتاليا ، توانسته است اين سازه ها را به مرحله طراحي ، اجرا و توليد برساند . افتخار مـا در اين است كـه شعار كيفيت و زيبائي را سر لوحـه كار قرار داده تا توانسته باشيم كارنامه درخشاني را كه نتيجه ارائه هر چه بهتر خدمات ميباشد كسب نمائيم .

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال 1374 تحت شماره 11011 در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده ؛ و تنها کارخانه تولید صنایع آلومینیوم در کشور با نام تجاری مارال درب در تبریز بوده و تمامی واحد های دیگر در نقاط مختلف کشور با این نام نمایندگان فروش شرکت می باشند.

تماس با ما

ایمیل : info@maraldarb.com
فاکس: 32858039 -41 98+
تلفن : 35-32858031 -41 98+
فاکس: 32858037 -41 98+
آدرس کارخانه : تبریز - نرسیده به پلیس راه تبریز - مرند ؛ روبروی انبار جهاد - پلاک 84
41-32858031-35 98+ info@maraldarb.com ارتباط با ما
مبحث 19 مقررات ملی ساختمان

مبحث 19 مقررات ملی ساختمان

مبحث 19 مقررات ملی ساختمان

در سال 1370 مقررات ملی ساختمان به تصویب هیات محترم وزیران رسید و در پی آن وزارت مسکن و شهرسازی اقدام به انتشار مقررات ملی ساختمان در بیست مبحث نمود که به صورت یکسان و لازم الاجرا در ساختمان های سراسر کشور است .

مبحث 19 مقررات ملی ساختمان مربوط به صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان ها می باشد و مطابق با آن رعایت موارد زیر در ساختمان ها الزامی است :

عایق کاری دیوارهای خارجی ساختمان

نصب پنجره های دوجداره با قاب های آلومینیوم ترمال بریک، چوبی و یا    UPVC

عایق کاری کانالهای هوا ، لوله های تأسیسات و سیستم تولید آب گرم

نصب سیستم های کنترل کننده موضعی نظیر شیرهای ترموستاتیک بر روی رادیاتورها

نصب سیستم های کنترل مرکزی هوشمند و مجهز به سنسور اندازه گیری دمای محیط

در حال حاضر اجرای مبحث 19 مقررات ملی ساختمان برای تمام ساختمان های دولتی اجباری است و اجرای آن برای تمام ساختمان های خصوصی واقع در شهرهای استان تهران و شهرهای تابعه از سال 1384 اجباری گردیده است .

اجرای مبحث 19 مقررات ملی ساختمان که یکی از موارد آن نصب پنجره های دو جداره استاندارد میباشد تنها باعث افزایش 5 درصدی هزینه های ساختمان می گردد ولی از طرف دیگر ظرفیت سیستم سرمایش و گرمایش مورد نیاز را می توان تا حدود زیادی کوچک انتخاب نمود که از این رو آن افزایش 5 درصدی جبران می گردد . در ضمن اینکه کاهش ظرفیت منبع سرمایی و گرمایی کاهش هزینه های ساکنین و رفاه آنها را در طول عمر ساختمان در پی خواهد داشت . بعلاوه اینکه فضای مفید ساختمان نیز در اثر قرار گرفتن منابع گرمایی و سرمایی بزرگ از بین نخواهد رفت .

Back To Top