محصول با موفقیت به لیست اضافه شد
مشاهده لیست علاقه مندی های من

آدرس ما روی نقشه

map

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص)

سیرصعـودی تکنولوژی در جهـان و ارتباط زنجیره ای فن آوریها ، جامعه صنعتی کشور را برآن داشته است تا در جهت نیل به اهداف عالیه ، حرکتی منسجم و هوشمندانه که منطبق با نوآوریهای بین المللی است را داشته باشد . صنعت آلومینیوم نیز از این امر مستثنی نبـوده و در چند ساله اخیر تلاشهای چشمگیری را در جهت رفع کمبودها و معایب تولیدات داشته است . در این راستا شرکت تولید آلومینیوم مـارال درب به علت استفاده بهینه از تکنولوژی های برتر بین المللی همچون سیستم نوین به روزکشور ایتالیا ، توانسته است این سازه ها را به مرحله طراحی ، اجرا و تولید برساند . افتخار مـا در این است کـه شعار کیفیت و زیبائی را سر لوحـه کار قرار داده تا توانسته باشیم کارنامه درخشانی را که نتیجه ارائه هر چه بهتر خدمات میباشد کسب نمائیم .

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۴ تحت شماره ۱۱۰۱۱ در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده ؛ و تنها کارخانه تولید صنایع آلومینیوم در کشور با نام تجاری مارال درب در تبریز بوده و تمامی واحد های دیگر در نقاط مختلف کشور با این نام نمایندگان فروش شرکت می باشند.

تماس با ما

ایمیل : info@maraldarb.com
فاکس: ۳۲۸۵۸۰۳۹ -۴۱ ۹۸+
تلفن : ۳۵-۳۲۸۵۸۰۳۱ -۴۱ ۹۸+
فاکس: ۳۲۸۵۸۰۳۷ -۴۱ ۹۸+
آدرس کارخانه : تبریز – نرسیده به پلیس راه تبریز – مرند ؛ روبروی انبار جهاد – پلاک ۸۴

بسمه تعالی

عمران و آبادنی میهن عزیزمان ایران وظیفه‌ای الهی و ملی هر ایرانی بوده، هست و خواهد بود، و بی‌شک رشد و بالندگی این مرز و بوم، جز در سایه تلاش و کار همگانی امکان‌پذیر نخواهد بود.

شرکت تولیدی مارال درب با اتکال به یاری خداوند و تلاش متخصصان ایرانی قدم در این راه پر فراز و نشیب و بی‌پایان نهاده و پیوسته خود را متعهد به ارائه بالاترین سطح خدمات فنی و اجرایی و توجه ویژه به ارزش های بنیادینی مانند کیفیت، ایمنی و محیط زیست جهت ایفای نقش هرچه مؤثرتر در برابر کارفرمایان محترم می‌داند. هدف ما  ایجاد محیطی است که در آن همواره تمامی دست­ اندرکاران و ذینفعان پروژه از موفقیت اجرای پروژه ­­ها احساس مباهات و رضایتمندی نمایند.

مدیریت شرکت مارال درب بهره‌گیری از تجربیات ارزنده پیشکسوتان این عرصه را چراغ راه مسیر طولانی رشد و شکوفایی خود دانسته و حسن استفاده از پشتکار و انگیزه‌ی جوانان را کلید حل تمامی مشکلات و موانع پیش رو می‌داند.

در خاتمه کلام ضمن قدردانی از زحمات تمامی همکاران خود در شرکت مارال درب ، عزمی راسخ‌تر از همیشه جهت برداشتن گام‌هایی بلند در مسیر پیشرفت و شکوفایی در همه ابعاد اعم از دانش و فناوری، اخلاق حرفه ای، تخصص و تعهد، کیفیت و بهره وری و نیز دستیابی به کلیه اهداف والای شرکت در سطح ملی را تقاضا نمایم.

تماس با مدیر عامل

ارتباط مستقیم با مدیر عامل

برای ارتباط مستقیم با مدیر عامل شرکت مارال درب می توانید به صفحه ارتباط با مدیر عامل مراجعه فرمائید. 

.