محصول با موفقیت به لیست اضافه شد
مشاهده لیست علاقه مندی های من
skip to Main Content

آدرس ما روی نقشه

map

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص)

سيرصعـودي تكنولوژي در جهـان و ارتباط زنجيره اي فن آوريها ، جامعه صنعتي كشور را برآن داشته است تا در جهت نيل به اهداف عاليه ، حركتي منسجم و هوشمندانه كه منطبق با نوآوريهاي بين المللي است را داشته باشد . صنعت آلومينيوم نيز از اين امر مستثني نبـوده و در چند ساله اخير تلاشهاي چشمگيري را در جهت رفع كمبودها و معايب توليدات داشته است . در اين راستا شركت توليد آلومينيوم مـارال درب به علت استفاده بهينه از تكنولوژي هاي برتر بين المللي همچون سيستم نوين به روزکشور ايتاليا ، توانسته است اين سازه ها را به مرحله طراحي ، اجرا و توليد برساند . افتخار مـا در اين است كـه شعار كيفيت و زيبائي را سر لوحـه كار قرار داده تا توانسته باشيم كارنامه درخشاني را كه نتيجه ارائه هر چه بهتر خدمات ميباشد كسب نمائيم .

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال 1374 تحت شماره 11011 در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده ؛ و تنها کارخانه تولید صنایع آلومینیوم در کشور با نام تجاری مارال درب در تبریز بوده و تمامی واحد های دیگر در نقاط مختلف کشور با این نام نمایندگان فروش شرکت می باشند.

تماس با ما

ایمیل : info@maraldarb.com
فاکس: 32858039 -41 98+
تلفن : 35-32858031 -41 98+
فاکس: 32858037 -41 98+
آدرس کارخانه : تبریز - نرسیده به پلیس راه تبریز - مرند ؛ روبروی انبار جهاد - پلاک 84
41-32858031-35 98+ info@maraldarb.com ارتباط با ما

بسمه تعالی

عمران و آبادنی میهن عزیزمان ایران وظیفه‌ای الهی و ملی هر ایرانی بوده، هست و خواهد بود، و بی‌شک رشد و بالندگی این مرز و بوم، جز در سایه تلاش و کار همگانی امکان‌پذیر نخواهد بود.

شرکت تولیدی مارال درب با اتکال به یاری خداوند و تلاش متخصصان ایرانی قدم در این راه پر فراز و نشیب و بی‌پایان نهاده و پیوسته خود را متعهد به ارائه بالاترین سطح خدمات فنی و اجرایی و توجه ویژه به ارزش های بنیادینی مانند کیفیت، ایمنی و محیط زیست جهت ایفای نقش هرچه مؤثرتر در برابر کارفرمایان محترم می‌داند. هدف ما  ایجاد محیطی است که در آن همواره تمامی دست­ اندرکاران و ذینفعان پروژه از موفقیت اجرای پروژه ­­ها احساس مباهات و رضایتمندی نمایند.

مدیریت شرکت مارال درب بهره‌گیری از تجربیات ارزنده پیشکسوتان این عرصه را چراغ راه مسیر طولانی رشد و شکوفایی خود دانسته و حسن استفاده از پشتکار و انگیزه‌ی جوانان را کلید حل تمامی مشکلات و موانع پیش رو می‌داند.

در خاتمه کلام ضمن قدردانی از زحمات تمامی همکاران خود در شرکت مارال درب ، عزمی راسخ‌تر از همیشه جهت برداشتن گام‌هایی بلند در مسیر پیشرفت و شکوفایی در همه ابعاد اعم از دانش و فناوری، اخلاق حرفه ای، تخصص و تعهد، کیفیت و بهره وری و نیز دستیابی به کلیه اهداف والای شرکت در سطح ملی را تقاضا نمایم.

تماس با مدیر عامل

ارتباط مستقیم با مدیر عامل

برای ارتباط مستقیم با مدیر عامل شرکت مارال درب می توانید به صفحه ارتباط با مدیر عامل مراجعه فرمائید. 

Back To Top