محصول با موفقیت به لیست اضافه شد
مشاهده لیست علاقه مندی های من
skip to Main Content

آدرس ما روی نقشه

map

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص)

سيرصعـودي تكنولوژي در جهـان و ارتباط زنجيره اي فن آوريها ، جامعه صنعتي كشور را برآن داشته است تا در جهت نيل به اهداف عاليه ، حركتي منسجم و هوشمندانه كه منطبق با نوآوريهاي بين المللي است را داشته باشد . صنعت آلومينيوم نيز از اين امر مستثني نبـوده و در چند ساله اخير تلاشهاي چشمگيري را در جهت رفع كمبودها و معايب توليدات داشته است . در اين راستا شركت توليد آلومينيوم مـارال درب به علت استفاده بهينه از تكنولوژي هاي برتر بين المللي همچون سيستم نوين به روزکشور ايتاليا ، توانسته است اين سازه ها را به مرحله طراحي ، اجرا و توليد برساند . افتخار مـا در اين است كـه شعار كيفيت و زيبائي را سر لوحـه كار قرار داده تا توانسته باشيم كارنامه درخشاني را كه نتيجه ارائه هر چه بهتر خدمات ميباشد كسب نمائيم .

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال 1374 تحت شماره 11011 در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده ؛ و تنها کارخانه تولید صنایع آلومینیوم در کشور با نام تجاری مارال درب در تبریز بوده و تمامی واحد های دیگر در نقاط مختلف کشور با این نام نمایندگان فروش شرکت می باشند.

تماس با ما

ایمیل : info@maraldarb.com
فاکس: 32858039 -41 98+
تلفن : 35-32858031 -41 98+
فاکس: 32858037 -41 98+
آدرس کارخانه : تبریز - نرسیده به پلیس راه تبریز - مرند ؛ روبروی انبار جهاد - پلاک 84
41-32858031-35 98+ info@maraldarb.com ارتباط با ما

شرایط اعطای نمایندگی گروه صنعتی مارال درب

fp-00021

• داشتن شرایط اشتغال به کار طبق قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران
• ممنوع المعامله نبودن، داشتن کارت پایان خدمت و …
• داشتن حسن شهرت در منطقه مربوطه
• نداشتن سوء پیشینه ی کیفری و همچنین نداشتن سابقه ی محکومیت ورشکستگی به تقصیر یا تقلب
• شخص نماینده باید از نظر حساب بدون چک برگشتی باشد
• فعالیت قبلی در زمینه درب و پنجره و ساختمان باشد.
• دارای انبار یا محل فروش مناسب در شهر مورد نظر باشد.
• نماینده قبل از انعقاد قرار داد، بایستی در مدت 6 ماه خرید قبلی به میزان معین شده شرکت، در شهر مورد نظر برسد.
لطفاً در صورت تمایل به همکاری، فرم درخواست نمایندگی را تکمیل فرمایید تا جزئیات مربوط نحوه ی همکاری به آدرس ایمیل شما ارسال شود و یا از طریق شماره تلفن 6-32858031-041با ما تماس بگیرید.

doc [iphorm_popup id=”2″ name=”فرم اعطای نمایندگی”] تکمیل فرم درخواست نمایندگی [/iphorm_popup]

doc دریافت قرارداد اعطای نمایندگی با فرمت Doc

pdf دریافت قرارداد اعطای نمایندگی با فرمت Pdf

سوالات متداول اخذ نمایندگی

آیا مارال درب دیگری در کشور به غیر از شرکت شما وجود دارد؟

خیر – به هیچ عنوان شرکتی به نام مارال درب به غیر از شرکت اصلی که در استان آذربایجان شرقی و در شهر تبریز فعالیت می کند وجود ندارد.

و بقیه مارال درب ها که در شهر های مختلف کشور وجود دارند به شکل نمایندگی فعالیت می کنند.

برای دریافت نمایندگی فروش محصولات از چه طریقی باید اقدام کنیم؟

ابتدا به قسمت منوی پشتیبانی و بخش فرم درخواست نمایندگی مراجعه نموده و فرم مربوطه را تکمیل و به همراه مدارک خواسته شده درسایت، ارسال نمایید.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن های  04132858031  و 04132858032  و 04132858033  و 04132858034  و 04132858035 و 04132858036   یا تکمیل فرم تماس با ما پرسش خود را مطرح کنید.

آیا از شهرستان ها نماینده پذیرش می کنید؟

در تمامی شهرستان ها نماینده ی فعال می پذیریم. برای دیدن جزئیات بیشتر در مورد نمایندگی به قسمت شرایط اخذ نمایندگی مراجعه کنید.

آیا نمایندگی انحصاری هم در شهرستان ها اعطا می کنید؟

بله. جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت شرایط اخذ نمایندگی و فرم درخواست نمایندگی مراجعه کنید.

آیا در هر شهر فقط یک نمایندگی فعالیت دارد؟

بسته به موقعیت شهر و جمعیت آن، تعداد نمایندگی ها متفاوت است. ولی جهت جلوگیری از رقابت بی مورد، اعطای نمایندگی در شهرها به صورت مطالعه شده انجام می گیرد و اولویت شرکت افتتاح نمایندگی به تعداد زیاد نمی باشد.

آیا برای درخواست نمایندگی حتما باید حضوری به دفتر [نام شرکت/فروشگاه] مراجعه کنم؟

برای درخواست نمایندگی ضرورتی به حضور در شرکت نیست و به درخواست های از طریق وب سایت هم پاسخ داده می شود.

در صورت نیاز از طرف شرکت با شما تماس گرفته خواهد شد.

آیا نمایندگی ها نیز خدمات پس از فروش ارائه می دهند؟

خیر. خدمات پس از فروش صرفا توسط شرکت اصلی انجام می پذیرد.

آیا قیمت محصولات برای نمایندگی ها متفاوت خواهد بود؟

در صورت احراز شرایط و عقد قرارداد نمایندگی، قیمت محصولات و خدمات سایت با تعرفه ویژه نمایندگی ها برای آنها ارائه خواهد شد.

آیا امکان استفاده از وب سایت برای نمایندگی ها مقدور خواهد بود؟

بله . در ساده ترین حالت، شما می توانید با ثبت نام و ایجاد یک حساب کاربری برای خود، کلیه ی خریدها، سفارش ها، ارسال محصول و … را از این طریق سایت شرکت انجام و پیگیری نمایید.

آیا در وب سایت، امکان نمایش قیمت عمده فروشی به صورت مجزا از خرده فروشان و مصرف کنندگان وجود دارد؟

بله. این امکان وجود دارد. برای نمایندگی ها می توانیم قیمت های خاص آن نماینده یا منطقه را در سایت نمایش دهیم که فقط خود نماینده می تواند آن را مشاهده کند.
فرآیند کار هم خیلی ساده است، پس از ثبت نام شما در سایت، ما نوع حساب کاربری شما را به نمایندگی تغییر می دهیم، هر زمان که با حساب کاربری خود وارد سایت شدید، قیمت ویژه نمایندگی برای شما نمایش داده می شود، شما می توانید با این قیمت ها سفارش دهید و از مزایای متعددی که برای نمایندگی ها در نظر گرفته ایم بهره مند شوید.

آیا می توانم در کنار اجناس خودم، محصولات شرکت شما را نیز بفروشم؟

بله امکان پذیر است. ولی در نظر دشته باشید که نمایندگی هایی که انحصاراً محصولات و خدمات ما را به فروش می رسانند از امتیازات بیشتری برخوردار خواهند بود.

چطور می توانم اطلاعات مربوط به محصولات شما را در اختیار مشتریان قرار دهم؟

شما می توانید نسخه قابل چاپ هر محصول را از صفحه آن محصول پرینت گرفته و آن را به صورت کاتالوگ در اختیار مشتریانتان قرار داده و سفارش بگیرید یا از مشتریانتان بخواهید از سایت ما بازدید کرده و اقدام به کسب اطلاعات یا خرید کنند، با توجه به سیاست های حمایتی در نظر گرفته شده برای نمایندگی ها، منافع نماینده از کل فروش شهرستان تحت نمایندگی اش چه او عامل فروش شده باشد چه شخصی دیگر یا خود وب سایت، محفوظ خواهد بود.

فرصت های درآمدی تعریف شده برای نمایندگی ها چیست؟

– نماینده، محصولات و خدمات وب سایت را با تعرفه مخصوص نمایندگی خریداری کرده و به فروش می رساند.
– نماینده از تسهیلات در نظر گرفته شده در نحوه پرداخت برای نمایندگی ها بهره مند خواهد شد.
– نماینده از کل فروش انجام گرفته در شهرستان محل فعالیتش، چه خود او فروش کرده باشد و چه از طریق سایت و سایر روش های بازاریابی، سهم دریافت خواهد کرد.

نماینده چه مسئوولیتی در ارتباط با ارسال سفارشات رسیده از شهرستان محل فعالیت خواهد داشت؟

به تدریج که حجم فروش افزایش می یابد، نماینده محصول پرفروش را در انبار خود خواهد داشت و موقع سفارش اینترنتی آن را از انبار خود به مشتری ارسال خواهد کرد.

آیا پشتیبانی از مشتریان شهرستان محل فعالیت نماینده بر عهده نماینده خواهد بود؟

پشتیبانی از مشتریان برای تثبیت موفقیت یک کسب و کار بسیار مهم و حیاتی است. بر همین اساس لازم است دو طرف برنامه ریزی مناسبی برای جلب رضایت مشتریان داشته باشند. برخی از خدمات پشتیبانی، از طریق اینترنت امکان پذیر است، در این خصوص، واگذار کننده نمایندگی، خود خدمات پشتیبانی را بر عهده خواهد گرفت.

ولی مواردی از خدمات پشتیبانی هستند که نیازمند ارتباطات حضوری می باشد. در این خصوص نماینده در حد توانمندی خود، از مشتری ها حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

من متقاضی نمایندگی در شهرستانی هستم که در حال حاضر در آن شهر نماینده دارید، آیا هیچ راه حلی برای همکاری با شما وجود ندارد؟

بله وجود دارد ، شما می توانید همکاری هایی را با نماینده ما در شهرستان محل فعالیت خود داشته باشید. ما شرایطی را فراهم کرده ایم که ضمن حمایت از نماینده شهرستان مورد نظر، از توانمندی های افرادی چون شما که میل به همکاری دارند نیز بهره مند شده و فرصتی درآمدی برای شما نیز ایجاد کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما تماس بگیرید.

آیا نمایندگی ها می توانند محصولات و خدمات شرکت را به صورت اعتباری خریداری کنند؟

بله. بسته به حجم فروش انجام گرفته توسط نماینده و نیز امکانات، سوابق و مدت همکاری تسهیلات ویژه ای در پرداخت یا عودت محصول فروش نشده برای نماینده ها در نظر گرفته می شود.

اولویت واگذاری نمایندگی با چه کسانی است؟

اولویت اول در واگذاری نمایندگی با کسانی است که در ابتدا به عنوان مشتری عمده فروش، خرده فروش یا مصرف کننده حجم بیشتری از خرید را در شهرستان مورد نظر داشته باشند. کسانی که قبل از تقاضای نمایندگی حجم خرید بیشتری داشته باشند، عملا توانمندی خود را در فروش به اثبات رسانده اند و قطعا اولویت بسیار بالایی در دریافت نمایندگی خواهند داشت.

آیا می توانم در دفتر یا فروشگاهی که برای نمایندگی کسب و کار شما ایجاد می کنم از نام تجاری شما استفاده کنم؟

بله، استفاده از نام تجاری و منابع و وب سایت این شرکت موفقیت شما را در مسئولیت نمایندگی بیشتر تضمین خواهد کرد. در قرارداد نمایندگی نیز برای استفاده از این نام با شما صحبت هایی خواهد شد.

اگر وب سایت موجود را تبلیغ کرده و مشتری را به سمت این وب سایت هدایت کنم و مشتری از سایت خرید کند، چگونه منافع من محفوظ خواهد بود؟

شما نماینده انحصاری ما در شهر خود هستید، یعنی از هر فروشی که در شهر مورد نظر انجام می پذیرد، چه از طریق سایت و چه حضوری، سود نمایندگی آن برای شما خواهد بود. تلاش کنید برند موجود را جا افتاده کنید و مشتریان را به سمت سایت هدایت کنید و فروش را تقویت کنید. با توجه به سیاست های حمایتی ما از نماینده، سهم شما از فروش های انجام شده در شهر مورد نظر در پایان ماه به حساب شما واریز خواهد شد.

Back To Top