محصول با موفقیت به لیست اضافه شد
مشاهده لیست علاقه مندی های من
skip to Main Content

آدرس ما روی نقشه

map

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص)

سيرصعـودي تكنولوژي در جهـان و ارتباط زنجيره اي فن آوريها ، جامعه صنعتي كشور را برآن داشته است تا در جهت نيل به اهداف عاليه ، حركتي منسجم و هوشمندانه كه منطبق با نوآوريهاي بين المللي است را داشته باشد . صنعت آلومينيوم نيز از اين امر مستثني نبـوده و در چند ساله اخير تلاشهاي چشمگيري را در جهت رفع كمبودها و معايب توليدات داشته است . در اين راستا شركت توليد آلومينيوم مـارال درب به علت استفاده بهينه از تكنولوژي هاي برتر بين المللي همچون سيستم نوين به روزکشور ايتاليا ، توانسته است اين سازه ها را به مرحله طراحي ، اجرا و توليد برساند . افتخار مـا در اين است كـه شعار كيفيت و زيبائي را سر لوحـه كار قرار داده تا توانسته باشيم كارنامه درخشاني را كه نتيجه ارائه هر چه بهتر خدمات ميباشد كسب نمائيم .

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال 1374 تحت شماره 11011 در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده ؛ و تنها کارخانه تولید صنایع آلومینیوم در کشور با نام تجاری مارال درب در تبریز بوده و تمامی واحد های دیگر در نقاط مختلف کشور با این نام نمایندگان فروش شرکت می باشند.

تماس با ما

ایمیل : info@maraldarb.com
فاکس: 32858039 -41 98+
تلفن : 35-32858031 -41 98+
فاکس: 32858037 -41 98+
آدرس کارخانه : تبریز - نرسیده به پلیس راه تبریز - مرند ؛ روبروی انبار جهاد - پلاک 84
41-32858031-35 98+ info@maraldarb.com ارتباط با ما

مقدمه

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال 1379 تحت شماره 11011 در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر محل کارخانه در زمینی به مساحت حدود 8500 متر مربع و زیر بنای 4500 متر مربع قرار دارد که شامل کارگاههای مختلف می باشد.
زمینه فعالیت : شرکت مارال درب، از جمله پیشگامان صنعت تولید درب و پنجره آلومینیومی اختصاصی طرح  ALUMIL یونان و جزو برترین برندهای موجود در کشور می باشد. این شرکت همزمان با توسعه بازار و پوشش دهی مناسب نیازهای مشتریان در سطح کشور از طریق شبکه نمایندگیها و دفاتر مرکزی فروش خود، نسبت به توسعه و تنوع بخشی به محصولات خود نیز اقدام نموده که این امر موجب جذب حداکثری مشتریان و اجرای پروژه های بزرگ مسکونی، اداری ، تجاری، خدماتی و … گردیده و در سوابق کاری موفق این شرکت ثبت شده است. در حال حاضر از زمينه هاي عمده فعالیت شرکت میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
تولید انواع پروفیلهای آلومینیومی درب و پنجره (اختصاصی و ترمال بريك).این خط تولید شامل دستگاه پرس اکستروژن 3000 تنی ، سیستم پولر اتوماتیک دوبل ، میزهای مخصوص ، سیستم استرچ ، برش ، کوره پیش گرم بیلت ، کوره پیش گرم قالب ،کوره اجینگ ، کارگاه آماده سازی قالب و سایر تجهیزات مورد نیاز می باشد.بیلت آلومینیومی مورد استفاده در تولید پروفیلها ، بیلت استاندارد 6063 شرکت ایرالکو می باشد.پروفیلهای تولیدی این شرکت ، با روشهای مختلف رنگ شده و به مشتری یا خط تولید درب و پنجره تحویل می گردند از جمله : رنگهای پوردی الکترواستاتیک بر اساس رال رنگ استاندارد به ضخامت 60 الی 80 میکرون ، رنگهای آنادایز به ضخامت حداکثر تا 20 میکرون و رنگهای دکورال (طرح چوب).
تولید درب و پنجره های آلومینیومی (اختصاصی و ترمال بريك) .
تولید درب و پنجره های  UPVC با استفاده از دستگاههای برش دیجیتالی دو سر و پخت چهار سر CNC و تمیز کاری اتوماتیک ساخت مورات ماشین با سیستم کنترل زیمنس آلمان.
تولید شیشه دوجداره صنعتی با دستگاههای برش CNC ، شستشو و دوجداره سازی تمام اتوماتیک و تزریق گاز آرگون.
تولید کرکره های برقی آلومینیومی و گالوانیزه فوم دار.
طراحی واجرای انواع نماهای شیشه ای.
طراحی و اجرای انواع نورگیرهای مدرن (اسکای لایت).
طراحی واجرای انواع نماهای کامپوزیت.
تولید انواع یراق آلات درب و پنجره.
خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک.

جايگاه شرکت در بازار :

بدلیل وجود زيرساختهاي مناسب ، نيروي انساني متخصص و مجرب ، ماشين آلات و تجهيزات پيشرفته و متناسب با فناوري روز دنيا و البته برند برتر و نام آشنای مارال درب که موجب ذخیره سرمایه ارزشمندی از مشتریان و فادار برای شرکت گشته، خوشبختانه شرکت توانسته است فرصتهای جدیدی را برای حفظ و افزايش جايگاه و سهم خود از بازار، ایجاد و پیگیری نمايد. همچنین علاوه بر همکاری تنگاتنگ با بخش خصوصی در زمینه فعالیتهای مرتبط ، بدلیل قرار داشتن در فهرست تامین کنندگان مورد تایید اکثر سازمانها وزارتخانه ها و ارگانها (vendor list )، حضور پر رنگی در اغلب مناقصات و پروژه های مطرح کشور دارد.

مراحل اجراي پروژه ها در شركت مارال درب :

درب و پنجره آلومينيومي و UPVC

1- برآورد اوليه و ارائه مشاوره وپیشنهادات اصلاحی به مشتریان محترم و نهایتا صدور پيش فاكتور.
2- انعقاد قرارداد با مشتری.
3- اندازه گيري محل نصب ، تهيه نقشه هاي ساخت و اخذ تاییدیه نهایی از مشتریان محترمدر خصوص تیپ بندی و موارد لازم.
4- برآورد پروفيل ، يراق آلات و ساير اقلام مورد نياز و تهيه ليست مربوطه.
5- تولید یا سفارش وتامین اقلام مورد نياز پروژه (مانند پروفيل ، يراق آلات ،‌شيشه و … ).
6- ساخت و توليد درب و پنجره (برش ، مونتاژ وبسته بندي).
7- كنترل كيفيت در مراحل مختلف (اقلام ورودي ، حين توليد ، محصول نهايي).
8- ارسال درب وپنجره و اقلام مورد نياز نصب به محل پروژه.
9- اعزام تيمهاي نصاب به محل و نصب و تحويل پروژه.
10- انجام خدمات پس از فروش در صورت نياز و درخواست مشتري.

نما هاي شيشه اي  و كامپوزيت

1- برآورد اوليه و ارائه مشاوره وپیشنهادات اصلاحی به مشتریان محترم و نهایتا صدور پيش فاكتور.
2- انعقاد قرارداد با مشتری.
3- نقشه برداري از پروژه.
4- تهيه نقشه ديتيلهاي اجرايي.
5- ارائه ديتيلها به مشاورين كارفرما جهت كنترل و تاييد.
6- اعمال تغييرات احتمالي و نقطه نظرات كارفرما و قطعي نمودن ديتيلها.
7- برآورد اقلام مورد نياز پروژه و تهيه ليست مربوطه.
8- تولید یا سفارش اقلام و تهيه آنها و حمل به محل پروژه.
9- استقرار تيمهاي اجرايي و مدير پروژه در محل.
10- اجراي پروژه و تحويل آن.
11- كنترل كيفيت در مراحل مختلف (اقلام ورودي ، حين توليد ، نهايي).

مشخصات درب و پنجره هاي آلومينيومي  و upvc

مشخصات درب و پنجره هاي توليدي ، مطابق كاتالوگ هاي عمومي شركت بوده و طبق درخواست مشتريان محترم و نيز با توجه به موقعيت پروژه و ابعاد وتيپ آنها و نيز پس از ارائه مشاوره به مشتري جهت انتخاب نوع پروفيل ، يراق آلات و ساير الزامات خاص هر پروژه، انتخاب و توليد مي گردند.

درب و پنجره آلومینیومی

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب جهت تولید درب و پنجره های آلومینیومی ، از پروفیلهای مخصوص مارال و یا انواع پروفیلهای ایرانی و خارجی ( از جمله پروفیل Lorenzo Line  ترکیه) و یا هر نوع پروفیل موجود در بازار به انتخاب مشتری استفاده کرده و با استفاده از همکاران متخصص و مجرب خود ، محصولات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان محترم عرضه می نماید.استفاده از ماشین آلات ، تجهیزات و ابزار مناسب و دقیق مانند دستگاه برش CNC ، برش دیجیتالی و … ، موجب افزایش چشمگیر کیفیت محصولات گردیده است.محصولات آلومینیومی اختصاصی و ترمال بریک در تیپهای کشویی و لولایی و نیز انواع توری ، جزء تولیدات این شرکت می باشند.

درب و پنجره upvc

از آنجاییکه پروفیلهای upvc از نقطه نظر آنالیز و بررسی مواردی مانند بهره وری انرژی ، آلودگیهای مختلف از جمله آلودگی صوتی ، صرفه و صلاح اقتصادی از جمله در قیمت تمام شده ، امروزه در مقایسه با سایر مواد مورد استفاده در ساخت درب و پنچره ها ، جایگاه برتر و ویژه ای را به خود اختصاص داده ، لذا این شرکت نیز جهت پاسخ گویی به نیازهای روز افزون مشتریان خود ، خط تولید این محصول را راه اندازی نموده و از جمله اولین و بهترین شرکتهای تولید کننده آن می باشد.

این شرکت برای تولید درب و پنجره های upvc  ، از پروفیلهای ایرانی و خارجی دارای استانداردهای مربوطه ، به انتخاب مشتری ، استفاده می نماید.خط تولید درب و پنجره های upvc این شرکت ، از جمله مجهز ترین خطوط تولید این محصول بوده و در کنار نیروی انسانی توانمند شرکت ، کیفیت بسیار بالای این درب و پنجره ها را تضمین می نمایند.از جمله این ماشین آلات ، می توان به دستگاههای برش دوسر دیجیتالی ، دستگاه جوش چهار سر و تمیز کاری cnc و … ساخت شرکت مورات ماشین ترکیه با سیستمهای کنترل زیمنس آلمان اشاره نمود.

مشخصات اجزاي نماهاي شيشه اي و كامپوزيت

نماهاي شيشه اي

1- نوع پروفيل: پروفيل آلومينيومي لامل نان ترمال و ترمال بریک با مارکهای مختلف موجود در بازار ( داخلی و خارجی ).
2- نوع شيشه: توسط مشتری محترم تعيين می گردد.تمامي شيشه هاي توليدي ، از شيشه فلوت درجه يك ايراني مي باشد.در صورت درخواست مشتري ، موارد خاص خارجی نيز قابل تامين مي باشد.
3-لاستيكهاي آب بندي : تمامي لاستيكهاي آب بندي مورد استفاده در پروژه هاي نما ، از جنس EPDM می باشند.
4- چسب آب بند و درزگير : انواع چسبهای تخصصی داخلی و خارجی موجود در بازار.

نماهاي كامپوزيت

1- نوع ورق : جهت نماهاي كامپوزيت ، ورقهاي کامپوزیت با ماركهاي مختلف به انتخاب مشتري محترم مورد استفاده قرار مي گيرد.
2- چسب آب بند و درزگير : جهت آب بندي و درزگيري درزهاي ورق هاي كامپوزيت ، از لاستیکهای EPDM یاچسب سيليكون با يكي از رنگهاي سياه ، سفيد و بي رنگ ( به انتخاب مشتري محترم ) استفاده مي شود.

مراحل محاسبه و پيشنهاد قيمت و زمان

درب و پنجره آلومينيومي و UPVC

در شركت مارال درب ، جهت محاسبه قيمت درب و پنجره هاي آلومينيومي و UPVC ، از نرم افزار مخصوص مارال و نرم افزارهای استاندارد موجود در بازار استفاده شده و پس از وارد نمودن مشخصات نقشه ها و اجزاي سيستم، بطور خودكار قيمت تمامي آيتمها با جزئيات لازم از جمله تعداد و مساحت( متر مربع) ، قيمت يراق آلات ، قيمت واحد و قيمت كل محاسبه مي گردد.زمان پيشنهادي نيز با توجه به برنامه خطوط توليد و زمان پروژه هاي در دست اجرا و با لحاظ محدوديتهاي خاص زماني مشتريان محترم ، برآورد وپيشنهاد مي گردد.

نما هاي شيشه اي و كامپوزيت

در خصوص نماها ، پس از تعيين تمامي شرايط محيطي از جمله شرايط آب و هوايي محل اجراي پروژه ، حد اكثر سرعت باد در فصول مختلف سال در محل پروژه ، بارهای مختلف وارده بر سیستم ، نحوه تقسيم بندي و ابعاد تقسيمات مورد نظر وغيره ، با استفاده از نرم افزار محاسباتي مخصوص ، محاسبات ديناميكي و استاتيكي مربوطه انجام و با توجه به نتايج آن ، پروفيل هاي قائم و افقي مربوطه انتخاب وسپس جزئيات طرح مشخص مي گردد.براساس اين جزئيات ، قيمت و زمان مورد نظر، پيشنهاد مي گردد.

تركيب تيمهاي تخصصي اجراي پروژه ها

درب و پنجره آلومينيومي و UPVC

1- كارشناسان مهندسي فروش.
2- كارشناسان برنامه ريزي و كنترل توليد.
3- كارشناسان كنترل كيفيت.
4- كارشناسان ساخت و توليد.
5- مدير توليد و سرپرستان سالنها و خطوط تولید.
6- تكنيسين ها وكارگران ماهر خطوط توليد.
7- تكنسينهاي نگهداري و تعميرات ماشين آلات و تجهيزات توليدي.
8- پرسنل بسته بندي و ارسال محموله.
9- تيمهاي تخصصي نصب و خدمات پس از فروش.

نماهاي شيشه اي و كامپوزيت

1- مدير پروژه هاي نما.
2- رييس كارگاه اجرا(مستقر در محل اجراي پروژه).
3-  نقشه برداران.
4- كارشناسان مهندسي فروش.
5- كارشناسان برنامه ريزي و كنترل توليد.
6- كارشناسان كنترل كيفيت.
7- كارشناسان ساخت و توليد.
8-  مدير توليد.
9- تيمهاي تخصصي اجراي نما و خدمات پس از فروش.

Back To Top