محصول با موفقیت به لیست اضافه شد
مشاهده لیست علاقه مندی های من

آدرس ما روی نقشه

map

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص)

سیرصعـودی تکنولوژی در جهـان و ارتباط زنجیره ای فن آوریها ، جامعه صنعتی کشور را برآن داشته است تا در جهت نیل به اهداف عالیه ، حرکتی منسجم و هوشمندانه که منطبق با نوآوریهای بین المللی است را داشته باشد . صنعت آلومینیوم نیز از این امر مستثنی نبـوده و در چند ساله اخیر تلاشهای چشمگیری را در جهت رفع کمبودها و معایب تولیدات داشته است . در این راستا شرکت تولید آلومینیوم مـارال درب به علت استفاده بهینه از تکنولوژی های برتر بین المللی همچون سیستم نوین به روزکشور ایتالیا ، توانسته است این سازه ها را به مرحله طراحی ، اجرا و تولید برساند . افتخار مـا در این است کـه شعار کیفیت و زیبائی را سر لوحـه کار قرار داده تا توانسته باشیم کارنامه درخشانی را که نتیجه ارائه هر چه بهتر خدمات میباشد کسب نمائیم .

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۴ تحت شماره ۱۱۰۱۱ در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده ؛ و تنها کارخانه تولید صنایع آلومینیوم در کشور با نام تجاری مارال درب در تبریز بوده و تمامی واحد های دیگر در نقاط مختلف کشور با این نام نمایندگان فروش شرکت می باشند.

تماس با ما

ایمیل : info@maraldarb.com
فاکس: ۳۲۸۵۸۰۳۹ -۴۱ ۹۸+
تلفن : ۳۵-۳۲۸۵۸۰۳۱ -۴۱ ۹۸+
فاکس: ۳۲۸۵۸۰۳۷ -۴۱ ۹۸+
آدرس کارخانه : تبریز – نرسیده به پلیس راه تبریز – مرند ؛ روبروی انبار جهاد – پلاک ۸۴
۱۴۲۸۱۲ Iss Sasan 19

مقدمه

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۹ تحت شماره ۱۱۰۱۱ در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر محل کارخانه در زمینی به مساحت حدود ۸۵۰۰ متر مربع و زیر بنای ۴۵۰۰ متر مربع قرار دارد که شامل کارگاههای مختلف می باشد.
زمینه فعالیت : شرکت مارال درب، از جمله پیشگامان صنعت تولید درب و پنجره آلومینیومی اختصاصی طرح  ALUMIL یونان و جزو برترین برندهای موجود در کشور می باشد. این شرکت همزمان با توسعه بازار و پوشش دهی مناسب نیازهای مشتریان در سطح کشور از طریق شبکه نمایندگیها و دفاتر مرکزی فروش خود، نسبت به توسعه و تنوع بخشی به محصولات خود نیز اقدام نموده که این امر موجب جذب حداکثری مشتریان و اجرای پروژه های بزرگ مسکونی، اداری ، تجاری، خدماتی و … گردیده و در سوابق کاری موفق این شرکت ثبت شده است. در حال حاضر از زمینه های عمده فعالیت شرکت میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
تولید انواع پروفیلهای آلومینیومی درب و پنجره (اختصاصی و ترمال بریک).این خط تولید شامل دستگاه پرس اکستروژن ۳۰۰۰ تنی ، سیستم پولر اتوماتیک دوبل ، میزهای مخصوص ، سیستم استرچ ، برش ، کوره پیش گرم بیلت ، کوره پیش گرم قالب ،کوره اجینگ ، کارگاه آماده سازی قالب و سایر تجهیزات مورد نیاز می باشد.بیلت آلومینیومی مورد استفاده در تولید پروفیلها ، بیلت استاندارد ۶۰۶۳ شرکت ایرالکو می باشد.پروفیلهای تولیدی این شرکت ، با روشهای مختلف رنگ شده و به مشتری یا خط تولید درب و پنجره تحویل می گردند از جمله : رنگهای پوردی الکترواستاتیک بر اساس رال رنگ استاندارد به ضخامت ۶۰ الی ۸۰ میکرون ، رنگهای آنادایز به ضخامت حداکثر تا ۲۰ میکرون و رنگهای دکورال (طرح چوب).
تولید درب و پنجره های آلومینیومی (اختصاصی و ترمال بریک) .
تولید درب و پنجره های  UPVC با استفاده از دستگاههای برش دیجیتالی دو سر و پخت چهار سر CNC و تمیز کاری اتوماتیک ساخت مورات ماشین با سیستم کنترل زیمنس آلمان.
تولید شیشه دوجداره صنعتی با دستگاههای برش CNC ، شستشو و دوجداره سازی تمام اتوماتیک و تزریق گاز آرگون.
تولید کرکره های برقی آلومینیومی و گالوانیزه فوم دار.
طراحی واجرای انواع نماهای شیشه ای.
طراحی و اجرای انواع نورگیرهای مدرن (اسکای لایت).
طراحی واجرای انواع نماهای کامپوزیت.
تولید انواع یراق آلات درب و پنجره.
خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک.

Logo

جایگاه شرکت در بازار :

بدلیل وجود زیرساختهای مناسب ، نیروی انسانی متخصص و مجرب ، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و متناسب با فناوری روز دنیا و البته برند برتر و نام آشنای مارال درب که موجب ذخیره سرمایه ارزشمندی از مشتریان و فادار برای شرکت گشته، خوشبختانه شرکت توانسته است فرصتهای جدیدی را برای حفظ و افزایش جایگاه و سهم خود از بازار، ایجاد و پیگیری نماید. همچنین علاوه بر همکاری تنگاتنگ با بخش خصوصی در زمینه فعالیتهای مرتبط ، بدلیل قرار داشتن در فهرست تامین کنندگان مورد تایید اکثر سازمانها وزارتخانه ها و ارگانها (vendor list )، حضور پر رنگی در اغلب مناقصات و پروژه های مطرح کشور دارد.

Stick Curtain Wall Aluminum Glass 57866 2024819

مراحل اجرای پروژه ها در شرکت مارال درب :

درب و پنجره آلومینیومی و UPVC

۱- برآورد اولیه و ارائه مشاوره وپیشنهادات اصلاحی به مشتریان محترم و نهایتا صدور پیش فاکتور.
۲- انعقاد قرارداد با مشتری.
۳- اندازه گیری محل نصب ، تهیه نقشه های ساخت و اخذ تاییدیه نهایی از مشتریان محترمدر خصوص تیپ بندی و موارد لازم.
۴- برآورد پروفیل ، یراق آلات و سایر اقلام مورد نیاز و تهیه لیست مربوطه.
۵- تولید یا سفارش وتامین اقلام مورد نیاز پروژه (مانند پروفیل ، یراق آلات ،‌شیشه و … ).
۶- ساخت و تولید درب و پنجره (برش ، مونتاژ وبسته بندی).
۷- کنترل کیفیت در مراحل مختلف (اقلام ورودی ، حین تولید ، محصول نهایی).
۸- ارسال درب وپنجره و اقلام مورد نیاز نصب به محل پروژه.
۹- اعزام تیمهای نصاب به محل و نصب و تحویل پروژه.
۱۰- انجام خدمات پس از فروش در صورت نیاز و درخواست مشتری.

نما های شیشه ای  و کامپوزیت

۱- برآورد اولیه و ارائه مشاوره وپیشنهادات اصلاحی به مشتریان محترم و نهایتا صدور پیش فاکتور.
۲- انعقاد قرارداد با مشتری.
۳- نقشه برداری از پروژه.
۴- تهیه نقشه دیتیلهای اجرایی.
۵- ارائه دیتیلها به مشاورین کارفرما جهت کنترل و تایید.
۶- اعمال تغییرات احتمالی و نقطه نظرات کارفرما و قطعی نمودن دیتیلها.
۷- برآورد اقلام مورد نیاز پروژه و تهیه لیست مربوطه.
۸- تولید یا سفارش اقلام و تهیه آنها و حمل به محل پروژه.
۹- استقرار تیمهای اجرایی و مدیر پروژه در محل.
۱۰- اجرای پروژه و تحویل آن.
۱۱- کنترل کیفیت در مراحل مختلف (اقلام ورودی ، حین تولید ، نهایی).

مشخصات درب و پنجره های آلومینیومی  و upvc

مشخصات درب و پنجره های تولیدی ، مطابق کاتالوگ های عمومی شرکت بوده و طبق درخواست مشتریان محترم و نیز با توجه به موقعیت پروژه و ابعاد وتیپ آنها و نیز پس از ارائه مشاوره به مشتری جهت انتخاب نوع پروفیل ، یراق آلات و سایر الزامات خاص هر پروژه، انتخاب و تولید می گردند.

درب و پنجره آلومینیومی

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب جهت تولید درب و پنجره های آلومینیومی ، از پروفیلهای مخصوص مارال و یا انواع پروفیلهای ایرانی و خارجی ( از جمله پروفیل Lorenzo Line  ترکیه) و یا هر نوع پروفیل موجود در بازار به انتخاب مشتری استفاده کرده و با استفاده از همکاران متخصص و مجرب خود ، محصولات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان محترم عرضه می نماید.استفاده از ماشین آلات ، تجهیزات و ابزار مناسب و دقیق مانند دستگاه برش CNC ، برش دیجیتالی و … ، موجب افزایش چشمگیر کیفیت محصولات گردیده است.محصولات آلومینیومی اختصاصی و ترمال بریک در تیپهای کشویی و لولایی و نیز انواع توری ، جزء تولیدات این شرکت می باشند.

درب و پنجره upvc

از آنجاییکه پروفیلهای upvc از نقطه نظر آنالیز و بررسی مواردی مانند بهره وری انرژی ، آلودگیهای مختلف از جمله آلودگی صوتی ، صرفه و صلاح اقتصادی از جمله در قیمت تمام شده ، امروزه در مقایسه با سایر مواد مورد استفاده در ساخت درب و پنچره ها ، جایگاه برتر و ویژه ای را به خود اختصاص داده ، لذا این شرکت نیز جهت پاسخ گویی به نیازهای روز افزون مشتریان خود ، خط تولید این محصول را راه اندازی نموده و از جمله اولین و بهترین شرکتهای تولید کننده آن می باشد.

این شرکت برای تولید درب و پنجره های upvc  ، از پروفیلهای ایرانی و خارجی دارای استانداردهای مربوطه ، به انتخاب مشتری ، استفاده می نماید.خط تولید درب و پنجره های upvc این شرکت ، از جمله مجهز ترین خطوط تولید این محصول بوده و در کنار نیروی انسانی توانمند شرکت ، کیفیت بسیار بالای این درب و پنجره ها را تضمین می نمایند.از جمله این ماشین آلات ، می توان به دستگاههای برش دوسر دیجیتالی ، دستگاه جوش چهار سر و تمیز کاری cnc و … ساخت شرکت مورات ماشین ترکیه با سیستمهای کنترل زیمنس آلمان اشاره نمود.

مشخصات اجزای نماهای شیشه ای و کامپوزیت

نماهای شیشه ای

۱- نوع پروفیل: پروفیل آلومینیومی لامل نان ترمال و ترمال بریک با مارکهای مختلف موجود در بازار ( داخلی و خارجی ).
۲- نوع شیشه: توسط مشتری محترم تعیین می گردد.تمامی شیشه های تولیدی ، از شیشه فلوت درجه یک ایرانی می باشد.در صورت درخواست مشتری ، موارد خاص خارجی نیز قابل تامین می باشد.
۳-لاستیکهای آب بندی : تمامی لاستیکهای آب بندی مورد استفاده در پروژه های نما ، از جنس EPDM می باشند.
۴- چسب آب بند و درزگیر : انواع چسبهای تخصصی داخلی و خارجی موجود در بازار.

نماهای کامپوزیت

۱- نوع ورق : جهت نماهای کامپوزیت ، ورقهای کامپوزیت با مارکهای مختلف به انتخاب مشتری محترم مورد استفاده قرار می گیرد.
۲- چسب آب بند و درزگیر : جهت آب بندی و درزگیری درزهای ورق های کامپوزیت ، از لاستیکهای EPDM یاچسب سیلیکون با یکی از رنگهای سیاه ، سفید و بی رنگ ( به انتخاب مشتری محترم ) استفاده می شود.

مراحل محاسبه و پیشنهاد قیمت و زمان

درب و پنجره آلومینیومی و UPVC

در شرکت مارال درب ، جهت محاسبه قیمت درب و پنجره های آلومینیومی و UPVC ، از نرم افزار مخصوص مارال و نرم افزارهای استاندارد موجود در بازار استفاده شده و پس از وارد نمودن مشخصات نقشه ها و اجزای سیستم، بطور خودکار قیمت تمامی آیتمها با جزئیات لازم از جمله تعداد و مساحت( متر مربع) ، قیمت یراق آلات ، قیمت واحد و قیمت کل محاسبه می گردد.زمان پیشنهادی نیز با توجه به برنامه خطوط تولید و زمان پروژه های در دست اجرا و با لحاظ محدودیتهای خاص زمانی مشتریان محترم ، برآورد وپیشنهاد می گردد.

نما های شیشه ای و کامپوزیت

در خصوص نماها ، پس از تعیین تمامی شرایط محیطی از جمله شرایط آب و هوایی محل اجرای پروژه ، حد اکثر سرعت باد در فصول مختلف سال در محل پروژه ، بارهای مختلف وارده بر سیستم ، نحوه تقسیم بندی و ابعاد تقسیمات مورد نظر وغیره ، با استفاده از نرم افزار محاسباتی مخصوص ، محاسبات دینامیکی و استاتیکی مربوطه انجام و با توجه به نتایج آن ، پروفیل های قائم و افقی مربوطه انتخاب وسپس جزئیات طرح مشخص می گردد.براساس این جزئیات ، قیمت و زمان مورد نظر، پیشنهاد می گردد.

ترکیب تیمهای تخصصی اجرای پروژه ها

درب و پنجره آلومینیومی و UPVC

۱- کارشناسان مهندسی فروش.
۲- کارشناسان برنامه ریزی و کنترل تولید.
۳- کارشناسان کنترل کیفیت.
۴- کارشناسان ساخت و تولید.
۵- مدیر تولید و سرپرستان سالنها و خطوط تولید.
۶- تکنیسین ها وکارگران ماهر خطوط تولید.
۷- تکنسینهای نگهداری و تعمیرات ماشین آلات و تجهیزات تولیدی.
۸- پرسنل بسته بندی و ارسال محموله.
۹- تیمهای تخصصی نصب و خدمات پس از فروش.

نماهای شیشه ای و کامپوزیت

۱- مدیر پروژه های نما.
۲- رییس کارگاه اجرا(مستقر در محل اجرای پروژه).
۳-  نقشه برداران.
۴- کارشناسان مهندسی فروش.
۵- کارشناسان برنامه ریزی و کنترل تولید.
۶- کارشناسان کنترل کیفیت.
۷- کارشناسان ساخت و تولید.
۸-  مدیر تولید.
۹- تیمهای تخصصی اجرای نما و خدمات پس از فروش.

.