محصول با موفقیت به لیست اضافه شد
مشاهده لیست علاقه مندی های من
skip to Main Content

آدرس ما روی نقشه

map

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص)

سيرصعـودي تكنولوژي در جهـان و ارتباط زنجيره اي فن آوريها ، جامعه صنعتي كشور را برآن داشته است تا در جهت نيل به اهداف عاليه ، حركتي منسجم و هوشمندانه كه منطبق با نوآوريهاي بين المللي است را داشته باشد . صنعت آلومينيوم نيز از اين امر مستثني نبـوده و در چند ساله اخير تلاشهاي چشمگيري را در جهت رفع كمبودها و معايب توليدات داشته است . در اين راستا شركت توليد آلومينيوم مـارال درب به علت استفاده بهينه از تكنولوژي هاي برتر بين المللي همچون سيستم نوين به روزکشور ايتاليا ، توانسته است اين سازه ها را به مرحله طراحي ، اجرا و توليد برساند . افتخار مـا در اين است كـه شعار كيفيت و زيبائي را سر لوحـه كار قرار داده تا توانسته باشيم كارنامه درخشاني را كه نتيجه ارائه هر چه بهتر خدمات ميباشد كسب نمائيم .

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال 1374 تحت شماره 11011 در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده ؛ و تنها کارخانه تولید صنایع آلومینیوم در کشور با نام تجاری مارال درب در تبریز بوده و تمامی واحد های دیگر در نقاط مختلف کشور با این نام نمایندگان فروش شرکت می باشند.

تماس با ما

ایمیل : info@maraldarb.com
فاکس: 32858039 -41 98+
تلفن : 35-32858031 -41 98+
فاکس: 32858037 -41 98+
آدرس کارخانه : تبریز - نرسیده به پلیس راه تبریز - مرند ؛ روبروی انبار جهاد - پلاک 84
41-32858031-35 98+ info@maraldarb.com ارتباط با ما

مقدمه

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۹ تحت شماره ۱۱۰۱۱ در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر محل کارخانه در زمینی به مساحت حدود ۸۵۰۰ متر مربع و زیر بنای ۴۵۰۰ متر مربع قرار دارد که شامل کارگاههای مختلف می باشد.
زمینه فعالیت : شرکت مارال درب، از جمله پیشگامان صنعت تولید درب و پنجره آلومینیومی اختصاصی طرح  ALUMIL یونان و جزو برترین برندهای موجود در کشور می باشد. این شرکت همزمان با توسعه بازار و پوشش دهی مناسب نیازهای مشتریان در سطح کشور از طریق شبکه نمایندگیها و دفاتر مرکزی فروش خود، نسبت به توسعه و تنوع بخشی به محصولات خود نیز اقدام نموده که این امر موجب جذب حداکثری مشتریان و اجرای پروژه های بزرگ مسکونی، اداری ، تجاری، خدماتی و … گردیده و در سوابق کاری موفق این شرکت ثبت شده است. در حال حاضر از زمینه های عمده فعالیت شرکت میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
تولید انواع پروفیلهای آلومینیومی درب و پنجره (اختصاصی و ترمال بریک).این خط تولید شامل دستگاه پرس اکستروژن ۳۰۰۰ تنی ، سیستم پولر اتوماتیک دوبل ، میزهای مخصوص ، سیستم استرچ ، برش ، کوره پیش گرم بیلت ، کوره پیش گرم قالب ،کوره اجینگ ، کارگاه آماده سازی قالب و سایر تجهیزات مورد نیاز می باشد.بیلت آلومینیومی مورد استفاده در تولید پروفیلها ، بیلت استاندارد ۶۰۶۳ شرکت ایرالکو می باشد.پروفیلهای تولیدی این شرکت ، با روشهای مختلف رنگ شده و به مشتری یا خط تولید درب و پنجره تحویل می گردند از جمله : رنگهای پوردی الکترواستاتیک بر اساس رال رنگ استاندارد به ضخامت ۶۰ الی ۸۰ میکرون ، رنگهای آنادایز به ضخامت حداکثر تا ۲۰ میکرون و رنگهای دکورال (طرح چوب).
تولید درب و پنجره های آلومینیومی (اختصاصی و ترمال بریک) .
تولید درب و پنجره های  UPVC با استفاده از دستگاههای برش دیجیتالی دو سر و پخت چهار سر CNC و تمیز کاری اتوماتیک ساخت مورات ماشین با سیستم کنترل زیمنس آلمان.
تولید شیشه دوجداره صنعتی با دستگاههای برش CNC ، شستشو و دوجداره سازی تمام اتوماتیک و تزریق گاز آرگون.
تولید کرکره های برقی آلومینیومی و گالوانیزه فوم دار.
طراحی واجرای انواع نماهای شیشه ای.
طراحی و اجرای انواع نورگیرهای مدرن (اسکای لایت).
طراحی واجرای انواع نماهای کامپوزیت.
تولید انواع یراق آلات درب و پنجره.
خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک.

جایگاه شرکت در بازار :

بدلیل وجود زیرساختهای مناسب ، نیروی انسانی متخصص و مجرب ، ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و متناسب با فناوری روز دنیا و البته برند برتر و نام آشنای مارال درب که موجب ذخیره سرمایه ارزشمندی از مشتریان و فادار برای شرکت گشته، خوشبختانه شرکت توانسته است فرصتهای جدیدی را برای حفظ و افزایش جایگاه و سهم خود از بازار، ایجاد و پیگیری نماید. همچنین علاوه بر همکاری تنگاتنگ با بخش خصوصی در زمینه فعالیتهای مرتبط ، بدلیل قرار داشتن در فهرست تامین کنندگان مورد تایید اکثر سازمانها وزارتخانه ها و ارگانها (vendor list )، حضور پر رنگی در اغلب مناقصات و پروژه های مطرح کشور دارد.

مراحل اجرای پروژه ها در شرکت مارال درب :

درب و پنجره آلومینیومی و UPVC

۱- برآورد اولیه و ارائه مشاوره وپیشنهادات اصلاحی به مشتریان محترم و نهایتا صدور پیش فاکتور.
۲- انعقاد قرارداد با مشتری.
۳- اندازه گیری محل نصب ، تهیه نقشه های ساخت و اخذ تاییدیه نهایی از مشتریان محترمدر خصوص تیپ بندی و موارد لازم.
۴- برآورد پروفیل ، یراق آلات و سایر اقلام مورد نیاز و تهیه لیست مربوطه.
۵- تولید یا سفارش وتامین اقلام مورد نیاز پروژه (مانند پروفیل ، یراق آلات ،‌شیشه و … ).
۶- ساخت و تولید درب و پنجره (برش ، مونتاژ وبسته بندی).
۷- کنترل کیفیت در مراحل مختلف (اقلام ورودی ، حین تولید ، محصول نهایی).
۸- ارسال درب وپنجره و اقلام مورد نیاز نصب به محل پروژه.
۹- اعزام تیمهای نصاب به محل و نصب و تحویل پروژه.
۱۰- انجام خدمات پس از فروش در صورت نیاز و درخواست مشتری.

نما های شیشه ای  و کامپوزیت

۱- برآورد اولیه و ارائه مشاوره وپیشنهادات اصلاحی به مشتریان محترم و نهایتا صدور پیش فاکتور.
۲- انعقاد قرارداد با مشتری.
۳- نقشه برداری از پروژه.
۴- تهیه نقشه دیتیلهای اجرایی.
۵- ارائه دیتیلها به مشاورین کارفرما جهت کنترل و تایید.
۶- اعمال تغییرات احتمالی و نقطه نظرات کارفرما و قطعی نمودن دیتیلها.
۷- برآورد اقلام مورد نیاز پروژه و تهیه لیست مربوطه.
۸- تولید یا سفارش اقلام و تهیه آنها و حمل به محل پروژه.
۹- استقرار تیمهای اجرایی و مدیر پروژه در محل.
۱۰- اجرای پروژه و تحویل آن.
۱۱- کنترل کیفیت در مراحل مختلف (اقلام ورودی ، حین تولید ، نهایی).

مشخصات درب و پنجره های آلومینیومی  و upvc

مشخصات درب و پنجره های تولیدی ، مطابق کاتالوگ های عمومی شرکت بوده و طبق درخواست مشتریان محترم و نیز با توجه به موقعیت پروژه و ابعاد وتیپ آنها و نیز پس از ارائه مشاوره به مشتری جهت انتخاب نوع پروفیل ، یراق آلات و سایر الزامات خاص هر پروژه، انتخاب و تولید می گردند.

درب و پنجره آلومینیومی

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب جهت تولید درب و پنجره های آلومینیومی ، از پروفیلهای مخصوص مارال و یا انواع پروفیلهای ایرانی و خارجی ( از جمله پروفیل Lorenzo Line  ترکیه) و یا هر نوع پروفیل موجود در بازار به انتخاب مشتری استفاده کرده و با استفاده از همکاران متخصص و مجرب خود ، محصولات خود را با بهترین کیفیت به مشتریان محترم عرضه می نماید.استفاده از ماشین آلات ، تجهیزات و ابزار مناسب و دقیق مانند دستگاه برش CNC ، برش دیجیتالی و … ، موجب افزایش چشمگیر کیفیت محصولات گردیده است.محصولات آلومینیومی اختصاصی و ترمال بریک در تیپهای کشویی و لولایی و نیز انواع توری ، جزء تولیدات این شرکت می باشند.

درب و پنجره upvc

از آنجاییکه پروفیلهای upvc از نقطه نظر آنالیز و بررسی مواردی مانند بهره وری انرژی ، آلودگیهای مختلف از جمله آلودگی صوتی ، صرفه و صلاح اقتصادی از جمله در قیمت تمام شده ، امروزه در مقایسه با سایر مواد مورد استفاده در ساخت درب و پنچره ها ، جایگاه برتر و ویژه ای را به خود اختصاص داده ، لذا این شرکت نیز جهت پاسخ گویی به نیازهای روز افزون مشتریان خود ، خط تولید این محصول را راه اندازی نموده و از جمله اولین و بهترین شرکتهای تولید کننده آن می باشد.

این شرکت برای تولید درب و پنجره های upvc  ، از پروفیلهای ایرانی و خارجی دارای استانداردهای مربوطه ، به انتخاب مشتری ، استفاده می نماید.خط تولید درب و پنجره های upvc این شرکت ، از جمله مجهز ترین خطوط تولید این محصول بوده و در کنار نیروی انسانی توانمند شرکت ، کیفیت بسیار بالای این درب و پنجره ها را تضمین می نمایند.از جمله این ماشین آلات ، می توان به دستگاههای برش دوسر دیجیتالی ، دستگاه جوش چهار سر و تمیز کاری cnc و … ساخت شرکت مورات ماشین ترکیه با سیستمهای کنترل زیمنس آلمان اشاره نمود.

مشخصات اجزای نماهای شیشه ای و کامپوزیت

نماهای شیشه ای

۱- نوع پروفیل: پروفیل آلومینیومی لامل نان ترمال و ترمال بریک با مارکهای مختلف موجود در بازار ( داخلی و خارجی ).
۲- نوع شیشه: توسط مشتری محترم تعیین می گردد.تمامی شیشه های تولیدی ، از شیشه فلوت درجه یک ایرانی می باشد.در صورت درخواست مشتری ، موارد خاص خارجی نیز قابل تامین می باشد.
۳-لاستیکهای آب بندی : تمامی لاستیکهای آب بندی مورد استفاده در پروژه های نما ، از جنس EPDM می باشند.
۴- چسب آب بند و درزگیر : انواع چسبهای تخصصی داخلی و خارجی موجود در بازار.

نماهای کامپوزیت

۱- نوع ورق : جهت نماهای کامپوزیت ، ورقهای کامپوزیت با مارکهای مختلف به انتخاب مشتری محترم مورد استفاده قرار می گیرد.
۲- چسب آب بند و درزگیر : جهت آب بندی و درزگیری درزهای ورق های کامپوزیت ، از لاستیکهای EPDM یاچسب سیلیکون با یکی از رنگهای سیاه ، سفید و بی رنگ ( به انتخاب مشتری محترم ) استفاده می شود.

مراحل محاسبه و پیشنهاد قیمت و زمان

درب و پنجره آلومینیومی و UPVC

در شرکت مارال درب ، جهت محاسبه قیمت درب و پنجره های آلومینیومی و UPVC ، از نرم افزار مخصوص مارال و نرم افزارهای استاندارد موجود در بازار استفاده شده و پس از وارد نمودن مشخصات نقشه ها و اجزای سیستم، بطور خودکار قیمت تمامی آیتمها با جزئیات لازم از جمله تعداد و مساحت( متر مربع) ، قیمت یراق آلات ، قیمت واحد و قیمت کل محاسبه می گردد.زمان پیشنهادی نیز با توجه به برنامه خطوط تولید و زمان پروژه های در دست اجرا و با لحاظ محدودیتهای خاص زمانی مشتریان محترم ، برآورد وپیشنهاد می گردد.

نما های شیشه ای و کامپوزیت

در خصوص نماها ، پس از تعیین تمامی شرایط محیطی از جمله شرایط آب و هوایی محل اجرای پروژه ، حد اکثر سرعت باد در فصول مختلف سال در محل پروژه ، بارهای مختلف وارده بر سیستم ، نحوه تقسیم بندی و ابعاد تقسیمات مورد نظر وغیره ، با استفاده از نرم افزار محاسباتی مخصوص ، محاسبات دینامیکی و استاتیکی مربوطه انجام و با توجه به نتایج آن ، پروفیل های قائم و افقی مربوطه انتخاب وسپس جزئیات طرح مشخص می گردد.براساس این جزئیات ، قیمت و زمان مورد نظر، پیشنهاد می گردد.

ترکیب تیمهای تخصصی اجرای پروژه ها

درب و پنجره آلومینیومی و UPVC

۱- کارشناسان مهندسی فروش.
۲- کارشناسان برنامه ریزی و کنترل تولید.
۳- کارشناسان کنترل کیفیت.
۴- کارشناسان ساخت و تولید.
۵- مدیر تولید و سرپرستان سالنها و خطوط تولید.
۶- تکنیسین ها وکارگران ماهر خطوط تولید.
۷- تکنسینهای نگهداری و تعمیرات ماشین آلات و تجهیزات تولیدی.
۸- پرسنل بسته بندی و ارسال محموله.
۹- تیمهای تخصصی نصب و خدمات پس از فروش.

نماهای شیشه ای و کامپوزیت

۱- مدیر پروژه های نما.
۲- رییس کارگاه اجرا(مستقر در محل اجرای پروژه).
۳-  نقشه برداران.
۴- کارشناسان مهندسی فروش.
۵- کارشناسان برنامه ریزی و کنترل تولید.
۶- کارشناسان کنترل کیفیت.
۷- کارشناسان ساخت و تولید.
۸-  مدیر تولید.
۹- تیمهای تخصصی اجرای نما و خدمات پس از فروش.

Back To Top