محصول با موفقیت به لیست اضافه شد
مشاهده لیست علاقه مندی های من

آدرس ما روی نقشه

map

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص)

سیرصعـودی تکنولوژی در جهـان و ارتباط زنجیره ای فن آوریها ، جامعه صنعتی کشور را برآن داشته است تا در جهت نیل به اهداف عالیه ، حرکتی منسجم و هوشمندانه که منطبق با نوآوریهای بین المللی است را داشته باشد . صنعت آلومینیوم نیز از این امر مستثنی نبـوده و در چند ساله اخیر تلاشهای چشمگیری را در جهت رفع کمبودها و معایب تولیدات داشته است . در این راستا شرکت تولید آلومینیوم مـارال درب به علت استفاده بهینه از تکنولوژی های برتر بین المللی همچون سیستم نوین به روزکشور ایتالیا ، توانسته است این سازه ها را به مرحله طراحی ، اجرا و تولید برساند . افتخار مـا در این است کـه شعار کیفیت و زیبائی را سر لوحـه کار قرار داده تا توانسته باشیم کارنامه درخشانی را که نتیجه ارائه هر چه بهتر خدمات میباشد کسب نمائیم .

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۴ تحت شماره ۱۱۰۱۱ در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده ؛ و تنها کارخانه تولید صنایع آلومینیوم در کشور با نام تجاری مارال درب در تبریز بوده و تمامی واحد های دیگر در نقاط مختلف کشور با این نام نمایندگان فروش شرکت می باشند.

تماس با ما

ایمیل : info@maraldarb.com
فاکس: ۳۲۸۵۸۰۳۹ -۴۱ ۹۸+
تلفن : ۳۵-۳۲۸۵۸۰۳۱ -۴۱ ۹۸+
فاکس: ۳۲۸۵۸۰۳۷ -۴۱ ۹۸+
آدرس کارخانه : تبریز – نرسیده به پلیس راه تبریز – مرند ؛ روبروی انبار جهاد – پلاک ۸۴
۱۲۵۰۰۰

جایگاه شرکت در بازار

به دلیل وجود زیر ساخت های مناسب ؛ نیروی انسانی متخصص و مجرب ؛ ماشین آلات پیشرفته و متناسب با فناوری های روز دنیا و البته برند و نام آشنای مارال درب که موجب ذخیره سرمایه ارزشمندی از مشتریان وفادار برای شرکت گشته ؛ خوشبختانه شرکت توانسته است فرصت های جدیدی را برای حفظ و افزایش جایگاه و سهم خود از بازار ، ایجاد و پیشگیری نماید. در این راستا به منظور پویایی و نیز نزدیکی به خودکفایی نسبی در تامین اقلام مصرفی ، اقدام به خرید و نصب خط اکستروژن آلومینیوم ۳۰۰۰ تنی نموده و بدین ترتیب گام بزرگ دیگری در جهت توسعه اصولی شرکت برداشته است.

گروه کارخانجات تولید آلومینیوم مارال درب شامل واحدهای زیر می باشد.

تولید پروفیل های آلومینیومی اختصاصی و ترمال

  • شامل واحد های طراحی مقاطع آلومینیومو سیستم های کاربردی آن و ترسیم نقشه های نهایی
  • واحد طراحی قالب
  • خط تولید آلومینیوم توسط دستگاه ۳۰۰۰ تنی تمام اتوماتیک با تجهیزات :

–  تناژ : ۳۰۰۰ تن

–  کانتینر : ۷ و ۱۰ اینچ

–  ظرفیت تولید ۴۵۰۰ تن در سال

و دارای میز اتوماتیک و جفت پولر و برش اتوماتیک

کوره پیش گرم بیلت

کوره پیش گرم قالب

کارگاه ساخت ؛ نگهداری و سرویس قالب

  • این خط تولید از معدود خطوط تولید پروفیل های آلومینیومی در کشور بوده و توانایی تولید انواع مقاطع صنعتی را نیز دارا می باشد.
.