محصول با موفقیت به لیست اضافه شد
مشاهده لیست علاقه مندی های من
skip to Main Content

آدرس ما روی نقشه

map

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص)

سيرصعـودي تكنولوژي در جهـان و ارتباط زنجيره اي فن آوريها ، جامعه صنعتي كشور را برآن داشته است تا در جهت نيل به اهداف عاليه ، حركتي منسجم و هوشمندانه كه منطبق با نوآوريهاي بين المللي است را داشته باشد . صنعت آلومينيوم نيز از اين امر مستثني نبـوده و در چند ساله اخير تلاشهاي چشمگيري را در جهت رفع كمبودها و معايب توليدات داشته است . در اين راستا شركت توليد آلومينيوم مـارال درب به علت استفاده بهينه از تكنولوژي هاي برتر بين المللي همچون سيستم نوين به روزکشور ايتاليا ، توانسته است اين سازه ها را به مرحله طراحي ، اجرا و توليد برساند . افتخار مـا در اين است كـه شعار كيفيت و زيبائي را سر لوحـه كار قرار داده تا توانسته باشيم كارنامه درخشاني را كه نتيجه ارائه هر چه بهتر خدمات ميباشد كسب نمائيم .

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال 1374 تحت شماره 11011 در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده ؛ و تنها کارخانه تولید صنایع آلومینیوم در کشور با نام تجاری مارال درب در تبریز بوده و تمامی واحد های دیگر در نقاط مختلف کشور با این نام نمایندگان فروش شرکت می باشند.

تماس با ما

ایمیل : info@maraldarb.com
فاکس: 32858039 -41 98+
تلفن : 35-32858031 -41 98+
فاکس: 32858037 -41 98+
آدرس کارخانه : تبریز - نرسیده به پلیس راه تبریز - مرند ؛ روبروی انبار جهاد - پلاک 84
41-32858031-35 98+ info@maraldarb.com ارتباط با ما

جایگاه شرکت در بازار

به دلیل وجود زیر ساخت های مناسب ؛ نیروی انسانی متخصص و مجرب ؛ ماشین آلات پیشرفته و متناسب با فناوری های روز دنیا و البته برند و نام آشنای مارال درب که موجب ذخیره سرمایه ارزشمندی از مشتریان وفادار برای شرکت گشته ؛ خوشبختانه شرکت توانسته است فرصت های جدیدی را برای حفظ و افزایش جایگاه و سهم خود از بازار ، ایجاد و پیشگیری نماید. در این راستا به منظور پویایی و نیز نزدیکی به خودکفایی نسبی در تامین اقلام مصرفی ، اقدام به خرید و نصب خط اکستروژن آلومینیوم 3000 تنی نموده و بدین ترتیب گام بزرگ دیگری در جهت توسعه اصولی شرکت برداشته است.

گروه کارخانجات تولید آلومینیوم مارال درب شامل واحدهای زیر می باشد.

تولید پروفیل های آلومینیومی اختصاصی و ترمال

  • شامل واحد های طراحی مقاطع آلومینیومو سیستم های کاربردی آن و ترسیم نقشه های نهایی
  • واحد طراحی قالب
  • خط تولید آلومینیوم توسط دستگاه 3000 تنی تمام اتوماتیک با تجهیزات :

–  تناژ : 3000 تن

–  کانتینر : 7 و 10 اینچ

–  ظرفیت تولید 4500 تن در سال

و دارای میز اتوماتیک و جفت پولر و برش اتوماتیک

کوره پیش گرم بیلت

کوره پیش گرم قالب

کارگاه ساخت ؛ نگهداری و سرویس قالب

  • این خط تولید از معدود خطوط تولید پروفیل های آلومینیومی در کشور بوده و توانایی تولید انواع مقاطع صنعتی را نیز دارا می باشد.
Back To Top