محصول با موفقیت به لیست اضافه شد
مشاهده لیست علاقه مندی های من

آدرس ما روی نقشه

map

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص)

سیرصعـودی تکنولوژی در جهـان و ارتباط زنجیره ای فن آوریها ، جامعه صنعتی کشور را برآن داشته است تا در جهت نیل به اهداف عالیه ، حرکتی منسجم و هوشمندانه که منطبق با نوآوریهای بین المللی است را داشته باشد . صنعت آلومینیوم نیز از این امر مستثنی نبـوده و در چند ساله اخیر تلاشهای چشمگیری را در جهت رفع کمبودها و معایب تولیدات داشته است . در این راستا شرکت تولید آلومینیوم مـارال درب به علت استفاده بهینه از تکنولوژی های برتر بین المللی همچون سیستم نوین به روزکشور ایتالیا ، توانسته است این سازه ها را به مرحله طراحی ، اجرا و تولید برساند . افتخار مـا در این است کـه شعار کیفیت و زیبائی را سر لوحـه کار قرار داده تا توانسته باشیم کارنامه درخشانی را که نتیجه ارائه هر چه بهتر خدمات میباشد کسب نمائیم .

شرکت تولید آلومینیوم مارال درب (سهامی خاص) در سال ۱۳۷۴ تحت شماره ۱۱۰۱۱ در تبریز به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده ؛ و تنها کارخانه تولید صنایع آلومینیوم در کشور با نام تجاری مارال درب در تبریز بوده و تمامی واحد های دیگر در نقاط مختلف کشور با این نام نمایندگان فروش شرکت می باشند.

تماس با ما

ایمیل : info@maraldarb.com
فاکس: ۳۲۸۵۸۰۳۹ -۴۱ ۹۸+
تلفن : ۳۵-۳۲۸۵۸۰۳۱ -۴۱ ۹۸+
فاکس: ۳۲۸۵۸۰۳۷ -۴۱ ۹۸+
آدرس کارخانه : تبریز – نرسیده به پلیس راه تبریز – مرند ؛ روبروی انبار جهاد – پلاک ۸۴
Slide2

‏نگاهی به تولید آلومینیوم ایران و جهان‏

براساس آمارها، شرکت آلومینیوم المهدی ۱۰۶ هزار و ۱۶۱ تن شمش آلومینیوم در سال ۸۹ تولید کرده، همچنین در نیمه نخست امسال ۵۶ هزار و ۲۵۵ تن شمش آلومینیوم توسط این شرکت تولید شده که نسبت به برنامه تولید یک درصد افزایش نشان می‌دهد.
بر این اساس، در سال ۸۹ میزان فروش داخلی ۳۰ هزار و ۷۵۶ تن و میزان فروش صادراتی ۷۶ هزار و ۴۱۷ تن بود.
علاوه بر این، در نیمه نخست سال ۹۰ در مجموع ۵۹ هزار و ۶۸۴ تن محصول توسط شرکت المهدی به فروش رسید که ۱۰ هزار و ۸۵۵ تن در بازار داخلی و ۴۸ هزار و ۸۲۹ تن در بازارهای خارجی به فروش رفت.
طبق گزارش نشریه «آلومینیوم تایمز»، ۲۲۰ کارخانه تولید آلومینیوم در جهان وجود دارد که کل ظرفیت آنها ۵۵ میلیون و ۴۰ هزار تن است.
از این میان، چین با ۱۰۷ کارخانه و ۲۴ میلیون و ۵۰۳ هزار تن ظرفیت، بزرگ‌ترین کشور تولیدکننده این محصول در جهان است. این کشور ۴۵ درصد کل ظرفیت جهانی آلومینیوم را در اختیار دارد.
کشور بعدی، روسیه است که از ۱۳ کارخانه آلومینیوم و با ۴ میلیون و ۳۴۲ هزار تن ظرفیت برخوردار است و ۸/۷ درصد ظرفیت جهان را به خود اختصاص داده است.
ایالات متحده با ۱۴ کارخانه و برخورداری از ظرفیت ۳ میلیون و ۹۴ تنی، سومین کشور دارنده کارخانه آلومینیوم جهان است که ۶/۵ درصد کل ظرفیت تولید آلومینیوم را در اختیار دارد. کشور کانادا نیز با کمی تفاوت نسبت به کشور آمریکا، ۱۰ کارخانه و ۳ میلیون و ۶۰ هزار تن ظرفیت تولید دارد که ۵/۵ درصد کل ظرفیت تولید آلومینیوم را به خود اختصاص داده است.
کشورهای استرالیا ( دارای ۶ کارخانه و ظرفیت تولید ۲ میلیون و ۵۸ هزار تن)، هندوستان (دارای ۵ کارخانه و ظرفیت تولید یک میلیون و ۷۶۰ هزار تن)، امارات متحده عربی (دارای ۲ کارخانه و ظرفیت یک میلیون و ۷۱۰ هزار تن)، برزیل (دارای ۶ کارخانه و ظرفیت یک میلیون و ۶۵۶ تن) به ترتیب در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.
بنا به این گزارش، ایران با برخورداری از ۳ کارخانه تولید آلومینیوم و ظرفیت ۴۵۶ هزار تنی، رتبه هجدهم جهان را از نظر میزان ظرفیت تولید آلومینیوم دارد.

.